Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Milyar Dolarlık Altcoin Projesi Airdrop Dağıtım Tarihini Açıkladı!

NFT platformu Blur tarafından oluşturulan Ethereum katman 2 (L2) ağı Blast, airdrop tarihini netleştirdi.

Blast ekibi tarafından 19 Haziran tarihinde yapılan X paylaşımında, airdrop için 26 Haziran tarihini işaret etti. Ekip tarafından yapılan açıklamanın detaylarında, Blast Gold ve puan dağıtımının 25 Hazirana kadar tamamlanacağına yer verildi.

Bununla birlikte airdrop dağıtımının yarısının Blast Gold aracılığıyla geliştiricilere tahsis edileceği, diğer yarısını ise cüzdan ve dapp (merkeziyetsiz uygulama) bakiyelerine göre Blast Points aracılığıyla erken kullanıcılara verileceği kaydedildi:

Blast Airdrop’un %50’si Blast puanlarına ayrılmıştır. Bu, Dapp’lerin kazandıkları Gold puanların %100’ünü kullanıcılarına vermeleri gerektiği anlamına geliyor.

Kullanıcıların ayrıca airdrop’tan hak kazanabilmeleri için Blast kontrol panellerinde uygun EOA ile en az bir kez oturum açmış olmaları gerekiyor.

DefiLlama’nın verilerine göre Blast üzeirndeki toplam kilitli varlık değeri (TVL) 6 Haziran’da 2,3 milyar dolara kadar ulaştı. Proje 1 Mart tarihinde ana ağa geçmiş ve mayıs ayı içerisinde airdrop yapacak şekilde hareket etmişti. Fakat airdrop ertelenerek 26 Haziran tarihine kalmış oldu.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!