Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Önde Gelen Kripto Platformu Türkiye Bağlılığını Kanıtladı: CoinW’ye İstanbul’da Yoğun İlgi!

Dünyanın önde gelen kripto varlık ticaret platformu CoinW, İstanbul Blockchain Week’te (IBW) sektörün önde gelen isimleri arasında sponsor olarak yer alarak şirketin Türkiye’nin blockchain ve kripto para ekosistemine olan güçlü bağlılığını gözler önüne serdi.

Dünyanın önde gelen kripto varlık ticaret platformu CoinW’nin de sponsorlar arasında yer aldığı Türkiye’deki en büyük ve en etkili blockchain organizasyonlarından biri olan Istanbul Blockchain Week, 22-23 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşti. 2020 yılından bu yana her sene düzenlenen Istanbul Blockchain Week, bu yılda dünya genelinden blockchain, kripto para ve finansal teknoloji alanlarında önde gelen isimleri bir araya getirdi.

CoinW katkılarıyla gerçekleşen 2023 etkinliğinde, 4.000’den fazla katılımcı ve 100’den fazla düşünce lideri ve konuşmacı, varlıklarıyla etkinliği zenginleştirirken katılımcılar dünyanın dört bir yanından uzmanlar ve meslektaşlarla bağlantı kurma ve blockchain dünyasının geleceği hakkında daha iyi bir anlayış geliştirme fırsatı yakaladı.

CoinW’nin gümüş sponsor olarak yer aldığı IBW 2023’te kripto varlıklar, NFT’ler, DeFi, Web3, metaverse ve yapay zeka gibi birçok konuda verimli tartışmalar gerçekleştirildi. Etkinliğin odak noktası, finansal teknolojilerin potansiyelini ortaya çıkarmanın ve sektörde olumlu bir değişim yaratmanın yollarını keşfetmek oldu.

CoinW, Istanbul Blockchain Week boyunca dünyanın her yerinden sektör liderleri, girişimciler, yatırımcılar, teknoloji meraklıları ve daha pek çok katılımcı ile birlikte geleceğin finansal teknolojileri ve blockchain uygulamaları hakkında derinlemesine tartışmalara katıldı. Etkinlik, CoinW’ye yenilikçi fikirlerini paylaşması, finansın geleceğini ve yeni dijital ekonomiyi ortaklaşa yaratmak için diğer endüstri devleriyle işbirliği yapması için eşsiz bir fırsat sundu.

Öte yandan CoinW, etkinlik katılımcıları için çeşitli hediyeler hazırladı. CoinW standını ziyaret edenler ilgi çekici etkinliklere katılma fırsatı buldu ve özel hediyeler aldı. Bu, katılımcıların CoinW’nin son teknoloji ürünleriyle etkileşimde bulunmaları ve deneyimlerinin özel bir hatırasını eve götürmeleri için eşsiz bir fırsat oldu. IBW 2023 etkinliği sona ererken CoinW, yeni ortaklıklar ve iş birlikleri kurarak inovasyonu teşvik etmenin ve blockchain endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmanın temellerini attı.

Kullanıcıların güvenli ve verimli bir şekilde işlem yapmalarını sağlamak amacıyla yenilikçi ve güvenlik odaklı çözümler sunan CoinW’nin Istanbul Blockchain Week’e katılması, şirketin Türkiye’nin blockchain ve kripto para ekosistemine olan güçlü bağlılığını ortaya koydu. CoinW, 2023’te Paris Blockchain Week, Coindesk Consensus ve Hong Kong Web3 Festivali gibi küresel ölçekli organizasyonlara da aktif olarak katılım sağladı. CoinW’nin bu büyük ölçekli organizasyonlara katılımı, marka ve ürün gücünün bir kanıtı olarak sektördeki konumunu daha da güçlendirmesini sağladı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!