Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Paribu Chiliz’i (CHZ) Borsaya Ekledi

Türkiye’nin en büyük kripto para şirketlerinden Paribu, Chiliz (CHZ) yatırımcılarını sevindirecek bir duyuru yaptı.

Chiliz Desteği

Paribu kullanıcıları artık borsadaki işlemlerinde Chiliz’i (CHZ) de kullanabilecekler. Paribu tarafından yapılan açıklamaya göre yatırımcılar artık borsaya CHZ yatırabilecek, CHZ ile para çekebilecekler.

Günlük 15 milyon dolarlık işlem hacmiyle sektörün en büyük isimlerinden biri olan Paribu, Türkiye’de geniş bir takipçi kitlesi olan Chiliz’i borsaya eklemiş oldu. Chiliz’in kurucusu ve CEO’su olan Alexandre Dreyfus, CHZ’nin Paribu’da listelenmesiyle ilgili şunları söyledi:

Avrupa’nın genel durumuna baktığımızda, kripto para kullanımı Türkiye’de büyük bir hızla ilerliyor ve Türkiye’nin $CHZ ve Socio.com’a kucak açacağını öngörüyoruz. $CHZ’in Paribu’da listelenmesi bu süreci hızlandıracak ve en önemli pazarlarımızdan birinde erişilebilirliğini artıracak.

Galatasaray, Paris Saint-Germain, Juventus gibi takımlarla işbirliği yapan Socios.com ekibi, gerek spor dünyasında gerek kripto para dünyasında hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Socios.com’un kendi kripto parası olan CHZ de bu süreç içerisinde iyi bir performans sergiliyor.

Coinmarketcap verilerine göre CHZ dünden bugüne yüzde 15 oranında değer kazandı ve 0.01 dolar seviyesine yükseldi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment