Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pepe Coin’de Büyük İhanet: Ekipten Trilyonlarca PEPE Transferine Açıklık Geldi!

Popüler meme coin Pepe’de (PEPE) yaşanan borsalara token transferi konusunda ekip üyesinden açıklama geldi.

TSİ 24 Ağustos gece saatlerinde Pepe’nin geliştirici cüzdanından borsalara 15 milyon dolar değerinde 16 trilyondan fazla PEPE aktarılmasının ardından ekipten açıklama geldi.

PEPE’nin kuruluşundan bu yana ekibin bir kısmının açgözlü ve büyük egolu olduğunu dile getiren ekip üyesi  26 Ağustos tarihinde Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, üç eski ekip üyesinin 16 trilyon PEPE satışının multisig cüzdanına giriş yaparak çalmasıyla gerçekleştiğini belirtti.

Ekip üyesi ayrıca cüzdandaki PEPE’lerin %60‘ının çalındığını resmen açıklarken çalan kişilerin sosyal medya hesaplarını sildiğini söyledi.

Açgözlü ekip üyelerinin getirdiği yükten artık kurtulduğu ve önlerinin açık olduğun dile getirildi. Eski ekip üyelerinin arkasından iş çevirdiğini dile getiren kalan üye, multisig cüzdanlarını daha önce ortaya çıkan anlaşmalar nedeniyle 3/4 onay olacak şekilde ayarlandığını belirtti.

Kalan son ekip üyesi multusig cüzdanının kontrolünün ve Twitter hesabının kendisinde olduğunu, PEPE’yi geliştirmek ve merkeziyetsizleştirmek için görüşmelere başladığını ve elinden gelen her şeyi yapacağını ifade etti. Ekip üyesi ayrıca şu ifadelere yer verdi:

Yaşananları düşündükçe PEPE için en iyi şekilde çalışabileceğim. İhmalkar ekip üyelerinin ve multisig cüzdanının beni en iyisi yapmaktan alıkoyamayacağı bir geleceği dört gözle bekliyorum. Bu durum asında işleri ilerletmeme yardımcı olacak.

Ekip üyesi öte yandan cüzdanda kalan 10 trilyon PEPE‘nin multisig cüzdanından başka cüzdana aktarılacağını ve zamanı gelinceye kadar sabit kalacağını söyledi. Aktarılan PEPE’lerin kullanım amaçları bittikten sonra yakılacağını vurguladı.

CoinGecko verilerine göre PEPE, son 24 saatte yaşadığı %2,8 yükselişle yazım esnasında 0,000000900880 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!