Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

QCP Capital: Geleneksel Finans ile Bitcoin 100 Bin Dolar Yolculuğunda!

Kripto para ticaret firması QCP Capital, Bitcoin’in kaçınılmaz olarak 100 bin dolara doğru hareket edeceğini belirterek sebeplerini açıkladı.

QCP Capital tarafından 26 Mart günü sunulan bir notta, Bitcoin’in yeniden 70 bin doların üzerine çıkmasının arkasındaki nedenlere ve olası gelecek senaryolarına yer verildi.

Kurumsal yatırımcıların girişlerini ve spot Bitcoin ETF’lerine yönelik nakit akışının pazartesi itibariyle tekrardan canlandığını vurgulayan analistler, piyasanın 100 bin dolar yolculuğunda gerekli yakıta sahip olduğunu kaydetti.

Londra Menkul Kıymetler Borsası’nın mayıs ayında Bitcoin ve Ethereum için ETN alım satımına başlayacağına dair haberlerin son yükselişte önemli bir yeri olduğu işaret edilirken bazı büyük bankaların portföylerine Bitcoin’i eklemeye devam etmesinin de oldukça pozitif fiyatlandığına yer verildi.

QCP Capital, global çaplı büyük krizler yaşanmadığı sürece Bitcoin’e yönelik ilginin devam edeceğini ve yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi geleceğini öngördü:

Daha geniş bir makro riskten kaçış olmazsa, bir sonraki yükseliş ayağı bu noktada kaçınılmaz gibi görünüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!