Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Santiment Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altcoin’i Açıkladı: İlgi Artıyor!

On-chain analiz platformu Santiment, dikkat edilmesi gereken 5 altcoin’i açıkladı.

Santiment tarafından 8 Haziran günü yapılan X paylaşımında, 5 altcoin’e yer verildi. Analistlerin radarın yapay zeka temalı Synth Ai
(SYAI), Fetch.ai (FET), Ocean Procotol (OCEAN), SingularityNET (AGIX), Bittensor (TAO) yer aldı.

Bu 5 yapay zeka odaklı projenin son günlerde sosyal hacim açısından artan bir ilgiye sahip olduğunu belirten analistler, önümüzdeki günlerde bir yükseliş dalgasının gelebileceğini kaydetti.

Tarihsel olarak bakıldığında, sosyal medya üzerindeki ilgi artışına tanıklık eden altcoin projeleri kısa süre sonra fiyat açısından da yükselişe ev sahipliği yapmıştı:

Bu hafta sonu ve gelecek haftanın başlarında yapay zeka projelerine göz kulak olun. Synth AI’ye ve FET , OCEAN ,AGIX ve TAO gibi projelere yönelik düzenlemelere yönelik sosyal hacimde kademeli bir artış daha yaşandı. Kalabalığın ilgisindeki bu ani artışları genellikle fiyat artışları takip ediyor.

Yapay zeka trendi devam edecek mi?

Yapay zeka odaklı kripto para projeleri 2024 yılının başından bu yana büyük ilginin merkezinde yer almıştı. Özellikle bu alanda yaşanan yükselişler yatırımcı ilgisini de beraberinde getirdi.

Teknoloji devi NVIDIA’nın hisselerinin rekordan rekora koşması da kripto para piyasasındaki yapay zeka trendini yakından etkiledi. Görünen o ki yaşanan son düşüşlere rağmen yatırımcıların bu alandaki ilgisi eksilmedi.

Yatırımcı ilgisine paralel olarak gelebilecek ciddi nakit girişleri, yapay zeka trendinin devam etmesi noktasında önemli olacaktır.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!