verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Shiba Inu’nun Yeni Bir Ortaklığa İşaret Eden Duyurusu ile SHIB Fiyatında Yükseliş

Popüler meme token Shıba Inu ekibinin yeni bir ortaklığa işaret ederek yaptığı etkinlik duyurusu SHIB fiyatında yükseliş getirdi.

Shiba Inu ekibi 8 Ocak tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, önümüzdeki günlerde Kanadalı çanta üreticisi Bugatti Group ile iş birliği içinde yapılacak bir etkinliği duyurdu.

Önümüzdeki birkaç gün içinde yapılacak bir etkinlik duyurusu için takipte kalın!

Dakikalar içerisinde binlerce görüntülenme alan gönderide ek olarak üzerinde Shiba illüstrasyonları bulunan çantaların olduğu bir video yer aldı. Gönderiye, SHIB yatırımcılarından destek mesajları yağdı.

Coingecko verilerine göre duyuru ile harekete geçen SHIB, %7’ye yakın değer kazanarak 0,00000842 dolardan 0,00000897 dolara kadar yükseliş yaşadı. SHIB, yazım esnasında 0,00000883 dolardan işlem görüyor.

Öte yandan bu Bugatti Group’un kripto para ekosistemi ile yaptığı ilk etkileşim olmadı. Geçmiş bir NFT koleksiyonu piyasaya süren şirketin OpenSea üzerinden satılan koleksiyon parçalarının fiyatı, 10.000 dolar ile 132 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca sıklıkla karıştırılmasına rağmen çanta üreticisi Bugatti Group’un Fransız lüks spor araba üreticisi Bugatti ile bir ilişkisi bulunmuyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!