verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sivasspor Token Arzı Bitexen’de Başladı, İlk Seçenek 2 Dakikada Tükendi!

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 14 Ekim Perşembe günü saat 13.00’te Sivasspor’un SIV Token’ını arz etti. 6 aylık kilit koşulu bulunan 1. seçenek 2 dakika içerisinde tükendi.

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 14 Ekim Perşembe günü saat 13.00 itibarıyla SIV Token ön satışını başlattı. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token SIV Token’ın 14 Ekim Perşembe günü saat 13.00’te başlayan ön satışı, 3 ve 6 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştiriliyor.

Kemal Cenk Erdem: “Futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz” Ön satışla ilgili görüşlerini dile getiren Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Sivasspor ile SIV Token’ı arz etmekten mutluyuz. Bitexen olarak Sivasspor taraftarlarının ve Sivasspor Kulübü’nün taraftar token’lara gösterdikleri büyük ilgi ve teveccühleri için teşekkür ederiz. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine ve işlem çeşitliliğine sahip Bitexen olarak, futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz.”

Ön satışa katılmak ve diğer gerçekleşen ön satışlar hakkında bilgi almak için: https://www.bitexen.com/ieo

Son günlerin popüler konularından biri olan fan token’ların ne olduğu ve nasıl alınacağı hakkında bilgi almak için içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!