Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Solana’nın Web3 Telefonu Saga Beklentileri Karşılamadı!

Solana (SOL) kurucusu Anatoly Yakovenko, piyasaya sürülen Solana Saga telefonun istenilen miktarda satış miktarına ulaşamadığını söyledi.

Anatoly Yakovenko UnchainedCrypto tarafından organize edilen bir yayında, Solana Saga isimli mobil telefon hakkında konuştu.

Yakovenko bu noktaya kadar istedikleri performansı alamadıklarını açıklarken satışların 2.200 adet ile sınırlı kaldığını belirtti. Mobil telefon 8 Mayıs 2023 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

Sınırlı satış yüzünden Saga’nın belirsiz bir geleceği olduğunu söyleyen kurucu, çekirdek bir kullanıcı tabanı oluşturmak için 25.000 ila 50.000 adet gibi daha yüksek satışlara ihtiyaç duyulduğunu ifade etti:

Bir iPhone kullanıcısının ikincil bir cihaz olarak kullanabileceği çok daha ucuz bir versiyon olan akıllı cüzdan için bir yer olup olmadığına karar vermeliyiz. Bunun 50.000 adet satmak için yeterince zorlayıcı bir şey olup olmadığına dair bir ton sinyal görmedik. Bence faaliyetlerin sürdürülmesi ve geliştiricilerin teşvik edilmesi için 25.000 ila 50.000 telefon satışı gerekiyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!