Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

STEPN Geliştiricisi Yeni Web3 Oyunu Tanıttı: 420 Bin Dolarlık Kripto Para Dağıtılacak!

Blockchain tabanlı hareket et ve kazan (move to earn) oyunu STEPN (GMT) geliştiricisi, yeni Web3 oyununun tanıtımı kapsamında 420 bin dolar değerinde kripto para dağıtacak.

STEPN geliştirici ekibi Find Satoshi Lab, Gas Hero adlı blockchain tabanlı yeni oyununu tanıtmak için ödüllü bir yarışma başlattı. Oyunda yer alacak avatarlar için düzenlenen yarışma kapsamında önümüzdeki 3 aylık süreçte yaklaşık 420 bin dolar değerinde 2 milyondan fazla GMT dağıtılacak. Kazananlar, tasarladıkları avatarların oyunda yer almasına hak kazanacak ve ödül tokenlarının sahibi olacak.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre kazananlar tema özgünlüğü, tasarım kalitesi ve arka plan hikayesine göre belirlenecek.

Web3 tabanlı yeni oyun projesi Gas Hero’nun 2023 yılında piyasaya sürülmesini amaçlayan geliştirici ekip, blokchain tabanlı oyun projelerinde topluluk oluşturmanın önemini vurguladı.

Find Satoshi Lab baş oyun sorumlusu Johnny Lau tarafından yapılan açıklamanın detaylarında şu ifadelere yer verildi:

Gas Hero’nun lansmanına hızla yaklaşırken çok önemli bir rol oynadıkları için topluluğumuzu en başından itibaren sürece dahil etmek istedik.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!