Twitter'da, yaptığı isabetli analizler ve BTC hakkındak doğru tahminleri ile ciddi bir takipçi kitlesi edinmeyi başaran ünlü analist Murad Mahmudov, kısa ve orta vade için...

Ünlü Analist Murad Mahmudov’dan Yeni Bitcoin Tahmini Geldi

Twitter’da, yaptığı isabetli analizler ve BTC hakkındak doğru tahminleri ile ciddi bir takipçi kitlesi edinmeyi başaran ünlü analist Murad Mahmudov, kısa ve orta vade için Bitcoin için fiyat tahmini paylaştı. Bir süredir 3500 dolar bandında yatay bir seyir izleyen Bitcoin için konuşan Mahmudov, henüz dip seviyeye gelmediğimizi ifade ederken; dip seviyesinin ne zaman olacağına ilişkin de tahminde bulundu.

Mahmudov, Twitter’da paylaştığı analizde; Bitcoin için dip seviyede yeni tarihin bu yılın 2. çeyreği olduğunu açıkladı. 2019’un Nisan ve Haziran ayları arasında Bitcoin’in dip yapacağını ifade eden Mahmudov’un analizi eğer gerçekten doğru çıkarsa, 4 ila 5 ay arasındaki bir süre zarfı içinde Bitcoin’de o merakla beklediğimiz ‘dip seviye’ geliyor olacak.

Başarılı analist, ayrıca birço kripto para yatırımcısının, boğa sezonu ne zaman geliyor, minvalindeki sorularına da yanıt aradı. Sektörde 2020 yılının ikinci çeyreğine kadar bir boğa sezonu yaşanmayacağını düşündüğünü ifade eden Mahmudov, gelecek yılın ikinci çeyreği ile bu işin değişebileceğini ifade etti.

Mahmudov’un yaptığı bu analize Twitter kullanıcıları da değişik reaksiyonlar verdi. Bazıları, ünlü analiste yaptığı analiz için teşekkür ederken; bazıları ise sert eleştrilerde bulundu. Bir grup kullanıcı, tarihsel verilere bakmanın hiçbir şey ifade etmeyeceğini ve her piyasanın kendine has olduğunu ifade ederken; bu sebeple başarılı analistin yaptığı bu analizin, Bitcoin fiyatını tahmin etmek için yapılacak en iyi şey olmadığını belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.