Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü CEO Açıkladı: Bu Tarihten Sonra İnsanlar Bitcoin’e Akın Edecek!

Kripto para dünyasının ünlü isimlerinden Samson Mow, kripto para piyasasının yarılanma sonrasında hızlanabileceğini söyledi.

Samson Mow 16 Nisan tarihli gönderisinde, kripto para piyasasının güncel durumuna değindi. Halihazırda insanların yarılanma sonrasını beklemek istediklerini, bu dönemlerde güvensiz olduklarını belirtti. Yarılanma döneminde ekstrem bir durum yaşanabileceğinden korkan insanların 20 Nisan’dan sonra piyasaya akın edebileceğini ima etti.

Fakat yarılanma sonrasında arz şoku yaşanacağını kaydeden Mow, bu durumun ciddi bir alım baskısını beraberinde getireceğini vurguladı. Ek olarak Hong Kong tarafından kabul edilen spot Bitcoin ve Ethereum ETF’lerinin yine nisan sonu için önemli bir etki yaratabileceğine işaret etti.

Mow hafta sonu İran-İsrail geriliminden etkilenerek düşen tek varlığın kripto para piyasası olduğunu, çünkü hafta sonu yalnızca kripto paraların işlem gördüğünü belirtti:

Savaş korkusu, hafta sonları küresel olarak işlem gören tek varlık olan Bitcoin ile hafta sonu risk almayı tetikledi. TradFi piyasaları bugün biraz panik yaşamak zorunda kaldı. Bunların hepsi aşırı tepkidir ve yakında ortadan kalkacaktır. O zaman Omega zamanı gelecek.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!