Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Kurucudan Ethereum İçin McDonalds Esprisi: Dip Sinyali Olur!

Bankless’in kurucusu Ryan Sean Adams, Ethereum (ETH) için dip seviyenin McDonald’s hisse fiyatının altına düştüğünde geleceğini öne sürdü.

Ryan Sean Adams 15 Ekim tarihli sosyal medya gönderisiyle şaşırttı. Bankless’in kurucusu, Ethereum için dip fiyatın McDonald’s hisse fiyatının altına yaşanacak bir düşüşle teyit edileceğini öne sürdü. McDonald’s hisse fiyatının halihazırda 248 dolar olduğunu paylaştığı görselle hatırlatan Adams, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Ethereum’un neden 248 dolar altına düşeceğine dair bir açıklamaya yapmayan kurucu, paylaşımında sadece şu ifadelere yer verdi:

Ethereum için nihai dip sinyali, McDonald’s fiyatının altına düşmesi olabilir.

Adams’ın gönderisinin altına yorum yapan bazı sosyal medya kullanıcıları, kurucuyla dalga geçerken genel tepki böyle bir şeyin yaşanma ihtimalinin çok düşük olduğu şeklindeydi.

McDonald’s işin özünde bir espriye dayanıyor. Kripto para piyasasının kötü gittiği dönemlerde, yatırımcıların iş başvurusu olarak düşündüğü ilk yer McDonald’s olarak lanse ediliyor ve McDonald’s üzerinden yapılan söylemler genelde iğneli şakalardan ibaret oluyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %2,1 yükselen Ethereum, yazım esnasında 1.587 dolardan alıcı buluyor. Ethereum 250 doların aşağısındaki seviyeleri son olarak Temmuz 2020’de görmüştü.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!