Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Kurucudan İki Önemli Bitcoin Tahmini!

Bitcoin, Ocak ayından bu yana %30 üzerinde yükseliş elde etse de, dünden beri hafif bir duraklama dönemine girmiş gibi gözüküyor.

Birçok analist Çin içerisinde ortaya çıkan Corona virüsünün BTC fiyatına etki edeceğini ifade etmekteydi ve bir kripto para yatırım firmasının kurucu ortağı da onlara katıldı. Bitbull Capital kurucu ortağı Joe Dipasquale, yeni yaptığı bir röportajda BTC/USD işlem çiftini yorumladı.

Bitcoin 6.800 Dolara Düşebilir!

Kurucu ortak Corona virüsü gibi kötü olayların hiçbir duraksama olmadan yollarına devam etmeleri ve bunun devamında altın ile petrolün fiyatının artması durumunda, Bitcoin’in de yükseliş yaşayabileceğini ifade etti. Ancak eğer bu olaylar biter ve küresel piyasalar durulursa, Bitcoin 6.800 dolara kadar gerileyebilir.

Küresel piyasaları etkileyen olaylar genellikle BTC üzerinde de bir etkiye sahip oluyor. 2020 yılının başlarında görülen ABD – İran gerginliği hem altın hem de Bitcoin’in fiyatının yükselmesine sebep olmuştu. Corona virüsünün BTC’yi nasıl etkileyeceği yönünde henüz kesin bir bulgu olmasa da, uzmanlar bunun yükseliş getirebileceğini düşünüyorlar.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment