Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Milyarder Mike Novogratz Bitcoin’in Artık Maksimum Düşebileceği Fiyatı Açıkladı!

Galaxy Digital CEO’su ünlü milyarder Mike Novogratz, Bitcoin hakkında yapıtığı son açıklamalarla dikkat çekti.

CEO Mike Novogratz kısa süre önce katıldığı bir CNBC canlı yayınında Bitcoin, kripto paralar ve ABD’nin bu konudaki tutumu hakkında konuştu.

ABD halkının spot Bitcoin borsa yatırım fonlarıyla birlikte Bitcoin’e ısındığını ve bariz bir şekilde kripto paraları destekler bir tutum takındığını vurgulayan Novogratz, ABD’li yetkilileri harekete geçmeye davet etti.

Buunla birlikte çok önemli bir olay yaşanmadığı sürece Bitcoin’in 50 bin doların altına düşmeyeceğini belirten deneyimli isim, pozitif açıklamasıyla yatırımcıların gönlünü ferahlattı.

Bitcoin’in bir değer saklama aracı olarak son günlerde altının da önüne geçmeye başladığını ve yatırımcıların elindeki Bitcoinleri kolay kolay satmayı düşünmediklerini vurguladı:

Amerikan halkı Bitcoin’i ve kripto paraları sevdiklerine yönelik bir karar verdi. Washington’ın sopasını bırakması, koltuğundan kalkması ve bir şeyler yapması gerekiyor. Demokrasi bunu gerektirir. İnsanlar Bitcoin alıyor ve bunu satmak istemiyor. Bitcoin en iyi değer saklama araçlarından birine dönüştü.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!