Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Milyoner Robert Kiyosaki’den Bitcoin İçin Sigorta Yorumu: Satın Alın!

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı ünlü milyoner Robert Kiyosaki, yolsuzluk ve yetersizliğe karşı en iyi sigortanın Bitcoin (BTC) olduğunu söyledi.

Robert Kiyosaki 19 Mayıs tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı gönderide, yakın zamanda hükümetin para politikasının sonuçlarına dair yapılan spekülasyonları yorumladı. Yaptığı paylaşımda Bitcoin, altın ve gümüş satın alın diyen ünlü milyarder, yolsuzluğa ve yetersizliğe karşı en iyi sigortanın hala bunlar olduğunu dile getirdi.

Mevcut liderlerin yozlaştığını ve para politikalarının liyakatsiz kadrolarla düzenlendiğini ima eden Kiyosaki, bu olumsuzluğa karşı yatırımcıların kendilerine koruması gerektiğine dikkat çekti. Ünlü milyonerin ifadeleri, ekonomide ani bir durgunluk beklediği yönünde yorumlandı.

Geçmişte de pek çok kez yatırımcılara Bitcoin, altın ve gümüş almalarını tavsiye eden Kiyosaki’nin arzı sınırsız yatırım araçlarına güvenmediği hatırlatıldı.

Coingecko verilerine göre son 30 gün içerisinde %6,8 değer kaybeden Bitcoin, son 24 saat içerisinde %0,2 yükseliş yaşayarak yazım itibariyle 26.894 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!