Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Milyoner’den Bitcoin Tahmini: Bir Sonraki Durak 135.000 Dolar!

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı ünlü milyoner Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) için dudak uçuklatan fiyat tahminiyle gündem oldu.

Milyoner Robert Kiyosaki 20 Ekim günü yaptığı sosyal medya paylaşımında, Bitcoin ve altın için dikkat çeken tahminlerde bulundu. Bitcoin ve altındaki yükselişin devam edeceğini belirten Kiyosaki, “dolar yatırımı” yapanları uyardı.

Bitcoin’in halihazırda 30 bin dolar seviyesini test ettiğini ve yükselişin bununla sınırlı kalmayacağını belirten deneyimli isim, bir sonraki durağın 135 bin dolar olabileceğini öne sürdü.

Altının da 2.100 dolar direncini kıracağını ve yükseliş dalgasının devam edeceğini belirtti. Kiyosaki, devam eden jeopolitik savaşları ima ederek altındaki alım baskısının fiyatı 3.700 dolar seviyesine taşıyacağını öngördü.

Paylaşımında dolar yatırımı yapanların uyanmaları gerektiğini ifade etti:

Altın yakında 2.100 doları aşacak ve ardından yükselişe devam edeck. Keşke 2.000 doların altında altın almış olsaydım diyeceksiniz. Sonraki durak altın için 3.700 dolar. Bitcoin 30.000 doları test ediyor. Sonraki durak Bitcoin için 135.000 dolar. Gümüşün onsu 23 ila 68 dolar arasında. Dolar tasarrufu sağlayan arkadaşlarınıza lütfen “uyanmalarını” söyleyin.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %0,2 değer kaybeden Bitcoin, yazım esnasında 29.818 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!