Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Multi Milyoner Robert Kiyosaki’ye Göre Bitcoin Bu Koşullarda Paha Biçilemez!

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı ünlü milyoner Robert Kiyosaki, dünyanın küresel bir resesyon olduğunu dile getirerek Bitcoin’in (BTC) paha biçilemez olduğunu söyledi.

Kiyosaki, yakın zamanda resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda, bölgesel büyük ekonomik buhrandan daha kötü olan şeyin muhtemelen küresel bir resesyon dönemi olduğunu belirtti. Ünlü milyoner, resesyon kaynaklı sermaye akışının yavaşlamasına bağlı olarak işsizlik ve evsizliğin hızla arttığını dile getirirken öte yandan birçok mal ve hizmetin bedelinin pazarlığa geçmişten daha açık olacağını öne sürdü.

Kiyosaki, küresel resesyon dönemine karşı uyarıda bulunurken altın, gümüş ve Bitcoin gibi emtiaların da paha biçilemez olduğunun altını çizdi. Ünlü milyoner geçmişte de pek çok kez yönetimi merkez bankalarının elinde olan para birimlerine yatırım yapmak yerine arzı kısıtlı ve otoriteler tarafından yönetilemez emtiaların satın alınmasını tavsiye etmişti.

Ünlü milyonerin paylaşımına sosyal medyadan da büyük bir destek geldi. Sosyal medya kullanıcıları, otoritelerin para politikalarını eleştirerek şahsi finansal gelecekleri için emtia yatırımı yaptıklarını ifade etti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!