Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Star Trek Efsanesi Ünlü Aktörden İlgi Çeken Bitcoin Paylaşımı: Fiyatı Uçur!

Star Trek serisinin ünlü Kaptan Kirk’ü William Shatner, kripto para sektörünün en eski aktörlerinden biri olan Bruce Fenton’dan Bitcoin’i (BTC) uçurmasını istedi.

William Shatner 30 Ocak tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden Chainstone Labs CEO’su Bruce Fenton’un paylaşımını alıntılayarak kendisine iyi niyet dileklerinde bulundu. En eski Bitcoin savunucularından biri olarak bilinen Fenton, söz konusu paylaşımında Birleşik Arap Emirlikleri’nden (BAE) bir fotoğraf paylaşmıştı. Shatner fotoğrafın altına “havalı” yazarak destekte bulununca Fenton kendisine nazikçe teşekkür etti.

Ünlü oyuncu bunun üzerine Fenton’a “Bitcoin go to the moon” ifadesiyle yanıt verdi:

İyi bir hafta geçirmeni diliyorum! Bitcoin’i aya çıkar!

Fenton ve Shatner gezi hakkında bir açıklama yapmazken Shatner’ın uzun zaman sonra tekrar kripto paralar üzerine paylaşım yapması ve Fenton’dan Bitcoin’i uçurmasını istemesi üzerine piyasada çeşitli spekülasyonlar dolaşmaya başladı.

Sosyal medya kullanıcıları Fenton’ın ziyaretinin CEO’su olduğu Chainstone Labs ya da Watchdog Capital’ın BAE’ye açılıyor olma ihtimali ile bağlantılı olabileceğini dile getirdi. Ancak Fenton iddialar hakkında yorumda bulunmadı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!