verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü NBA Oyuncusu, Kazandığı Paralarla Bitcoin’e Yatırım Yapıyor

NBA’de Brooklyn Nets forması giyen başarılı oyun kurucu Spencer Dinwiddie’nin kontratı ile direkt olarak Bitcoin fonlarına yatırım yapacağı ifade edildi.

Dinwiddie’nin bu konuda bir firma ile anlaşma yaptığı belirtilirken, başarılı basketbolcunun bu anlaşma sonrasında kontratının 4.35 milyon dolarlık kısmı ile direkt olarak Bitcoin fonlarına yatırım yapacağı belirtildi.

Dinwiddie, daha önceki dönemlerde de bir açıklama yapmış ve Bitcoin’e çok büyük bir ilgi duyduğunu söylemişti. Başarılı basketbolcu, antrenman sonrasında direkt olarak Bitcoin fiyatını takip ettiğini ve sık sık kripto para trade ettiğini ifade ederken, şunları kaydetmişti:

”Bence kripto paralar gelecekte hayatımıza hükmedecekler. Ben de bu işi öğrenmeye çalışıyorum. Antrenmandan çıkar çıkmaz ilk iş telefondan Bitcoin fiyatını kontrol ediyorum ve sık sık da Bitcoin alıp satıyorum.”

Dinwiddie’nin bu alanda NBA’e yeni bir soluk getirmesi de bekleniyor. Bakalım, önümüzdeki dönemde diğer NBA oyuncuları da, başarılı şutör Guard gibi bu alana yatırım yapacaklar mı?

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment