Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Yönetici Bitcoin’de Boğayı Bitirebilecek Seviyeyi Açıkladı: Aman Dikkat!

Fairlead Strategies Yönetici Ortağı Katie Stockton, Bitcoin (BTC) hakkında konuştu.

Katie Stockton kısa süre önce katıldığı bir CNBC programında Bitcoin’in güncel durumunu değerlendirdi. Yaşanan bu düşüşlerin daha derinleşmemesi durumunda boğa piyasalarında görülen düzeltmelere benzediğini dile getiren Stockton, korkulacak bir şey olmadığını söyledi.

Bitcoin’in uzun vadeli yükseliş trendinde olduğunu söyleyen deneyimli isim, teknik göstergelerinde buna işaret ettiğini vurguladı.

40 bin doların altı tehlikeli

Sunucudan gelen soruya yanıt olarak 40 bin doların altının görülmesi durumunda boğa piyasasının tehlikeye gireceğini söyleyen Katie Stockton, muhtemelen bunun yaşanmayacağının altını çizdi.

Bununla birlikte NVIDIA ve ABD merkezli hisselerde yaşanan yükselişlere karşılık Bitcoin’in neden düştüğüne dair bir soruya ise “her ikisinin farklı dinamikleri ve haber akışları var” yanıtını yöneltti.

Ayrıca Apple ve Tesla gibi hisselerin de kısa vadeli olarak düşüş trendine girdiğini ve geçen hafta kötü bir performans sergilediğini öne çıkardı.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %2 yükseliş sergileyen Bitcoin, yazım esnasında 57.100 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!