Ripple tarafından üretilen XRP kripto para birimi, geçtiğimiz aylarda yaşadığı artış ve toplam piyasa hacmine göre en büyük ikinci kripto para birimi olmasından bu yana...

Abra CEO’su Doğruladı: XRP Yakında Abra’da Desteklenecek

Ripple tarafından üretilen XRP kripto para birimi, geçtiğimiz aylarda yaşadığı artış ve toplam piyasa hacmine göre en büyük ikinci kripto para birimi olmasından bu yana gelişmeler konusunda eksiklik yaşamaktaydı ve bu durum Abra kripto para platformuınun CEO’su tarafından yapılan bir doğrulama ile değişti.

Otuzdan fazla kripto para birimini destekleyen ve bunlarla yatırım yapılabilmesinin önünü açan kripto para cüzdanı ve uygulaması Abra, geçtiğimiz tarihlerde kullanıcıların Amazon, Facebook, Netflix gibi şirketlerin hisselerini Bitcoin kullanarak satın alabileceğini açıklamıştı. Söz konusu duyurudan sonra ciddi bir gündem ve odak noktası hale gelen platform, XRP desteğini açıklayarak durumu daha da üst düzeye çıkardı.

Kullanıcıların Bitcoin kullanarak borsa yatırım fonlarına da yatırım yapabilecekleri belirtilen Abra platformunun CEO’su, gelecekte sadece XRP’yi değil, daha fazla kripto para birimini de platformlarına ekleyeceklerini vurguladı. Abra CEO’su Bill Barhydt, konu hakkında yaptığı bir açıklamada amaçlarının küresel çapta kullanıma hazır bir uygulama üretmek olduğunu ve zamanla bankacılık sektöründe ve finansal sektörde insanlara özgürlüğünü verme amaçlı duyurular yapılacağını da ifade etti.

XRP_nation hesabı tarafından sorulan bir soruya da yanıt veren CEO, XRP’nin listeleneceğini belirtse de, kesin bir tarih vermekten kaçındı ancak XRP topluluğunun üyeleri bunun 2019 yılının ilk yarısı içerisinde gelebileceğini düşünmekte. XRP yaşanan ayı piyasasına rağmen ikinci sıraya yükselmeyi başarmış ve topluluktan büyük bir beğeni toplamıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.