verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Akaryakıt Firması Aytemiz Decentraland (MANA) Metaverse Evrenine Dahil Oldu

Türkiye merkezli akaryakıt şirketi Aytemiz, metaverse dünyasına giriş yaptığını duyurdu. Decentraland (MANA) üzerine kurulan sanal benzin istasyonu beraberinde birçok yeniliği getiriyor.

Doğan Holding Aytemiz Grubu tarafından yönetilen akaryakıt firması Aytemiz, metaverse evrenine adım attığını duyurdu. Dünyada bir ilk olarak tanıtılan metaverse akaryakıt istasyonu beraberinde birçok yeniliği kullanıcılara sunuyor.

Şirket tarafından yayınlanan duyuruya göre, Decentraland üzerinde Aytemiz’i ziyaret eden kullanıcılara Aytemiz Vaay ile yakıt alımlarında %50 indirim avantajı sağlanacak. 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya için kullanıcıların birkaç adımı tamamlaması gerekiyor.

Kullanıcıların avantajlardan faydalanması için Decentraland üzerindeki 139, -72 korunumunu ziyaret etmesi gerekiyor. Metaverse üzerinde konuk olarak ya da kullanıcı girişi yapılarak oluşturulacak avatar ile belirlenen konuma giden kullanıcıları birçok farklı deneyim de bekliyor.

Motorcu dostu istasyon, ON 7/24 Market, elektrikli araç şarj noktası ve yine dünyada bir ilk olan MetaFuel gibi konseptleri deneyimlemek isteyen kullanıcıların Web3 cüzdanlarıyla söz konusu adrese bağlantı kurmaları gerekiyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!