BTC:
ETH:
Haber 2 dakikada okunabilir

Albaraka Türk Bankası’ndan Blockchain Kullanan ve Yeni İş Kurmak İsteyen Girişimcilere 50.000 TL Yatırım

Albaraka Türk Bankası'ndan Blockchain Kullanan ve Yeni İş Kurmak İsteyen Girişimcilere 50000 tl yatırım

Albaraka Türk Katılım Bankası, alBarakaGARAJ isminde projesi ile bir çok alanda çalışma yapan girişimcilere destek vermek için bekliyor.

Albaraka Türk Fintek, Chatbot, İslami Fintek, Ödeme Sistemleri, Kitle Fonlama, Blockchain, Bigdata, Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti ve Sigorta Teknolojileri kategorileri ile girişimcilerin başvurabileceği bir yatırım etkiliği başlatmış durumda.

Özellikle Blockchain sektörüne ilgi çekilmek istendiğini görmek ülkemizin de bu alanda çalışmalara başlayarak küresel gelişimi takip etmeye çalıştığını bizlere gösteriyor.

Girişimciler bu kategorilerin herhangi birinde ürettikleri fikir ve çalışmalar ile birlikte değerlendirmelere tabi tutulup kabul edildikten sonra ise 50.000 ₺’lik desteğin yanında bir çok imkana alBarakaGARAJ sayesinde sahip olmuş olacak.

albaraka garaj blockchain üzerine girişimlere yatırım yapıyor

Bu avantajları sıralamak gerekirse proje sahipleri için çalışma alanı, mentörlük hizmeti, yatırımcılar ile görüştürme fırsatı, sektörün önde gelen isimleri ile birlikte çalışma şansı, eğitim imkanı ve Albaraka müşterileri ile birebir pazarlama ziyaretleri.

Albaraka Garaj’ın ne olduğuna değinmemiz gerekirse, Albaraka Garaj, Albaraka Türk bünyesinde, Finansal Teknoloji tabanlı iş fikirlerine ve projelere sahip girişimcilerin kuluçka ve hızlandırma olanakları ile desteklendiği Girişimci Hızlandırma Merkezi’dir.

Albaraka Türk Bankası’nın başlattığı etkinlik hem ülkemiz girişimcilerine yardımcı olmak hem de Blockchain teknolojisi hakkında fikir uyandırmak için iyi bir hamle olarak görünüyor.

Bu tarz içerisinde Blockchain barındıran projeler, diğer bankalar ve melek yatırım hizmeti sağlayan yatırımcılar tarafından da desteklenir ve gerçekleştirilir.

1 Yorum

1 Yorum

  1. salih

    13 Temmuz 2017 - 19:12

    TEŞEKKÜRLER ALBARAKA. Sen ileri görüşlüsüün

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.