Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Analistler Uyarıyor: Bitcoin’de Düşüş Görülebilir

Bazı tanındık kripto para yorumcuları Bitcoin fiyatında bir düşüş görülebileceği yönünde uyarıda bulunuyorlar.

Bitcoin bir süre önce 9 bin dolar seviyesinin üstüne çıkmayı başarsa da önündeki bazı direniş noktalarını kırmayı başaramadı. Bazı yorumcular bunun üstüne BTC’de bir düzeltme görüleceğini düşünüyorlar.

Düzeltme Gelebilir

Bitcoin fiyatı bir süredir 9 bin dolar seviyesinin biraz üstünde ilerliyor. Ancak BTC bir türlü 10 bin dolar barajına yaklaşabilmiş değil.

Bazı kripto para yorumcularına göre BTC’nin daha kuvvetli bir şekilde yükselişe geçebilmesi için önce biraz değer kaybetmesi, daha doğrusu düzeltme yaşaması gerekiyor.

Bitcoin’i şu an için 9 bin 200 dolardaki destek noktasının koruduğunu söyleyebiliriz. CryptoKemal’e göre BTC fiyatının bu noktanın altına düşmesi halinde fiyatın 8 bin 800 dolara kadar çekildiğini görebiliriz.

Crypto Michael gibi isimler fiyatın daha da fazla düşebileceğini, 8 bin 500 dolara kadar gerileyebileceğini düşünüyorlar. Ancak kendisinin yorumlarına göre yatırımcılar böyle bir düşüş sırasında paniğe kapılmamalı, endişelenmemeliler. Çünkü Crypto Michael, BTC’nin böyle bir düşüş yaşanması halinde bile gayet iyi durumda olacağını düşünüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment