Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Analist Açıkladı: Bitcoin Boğa Öncesi 1 Yıl İçinde Bu Seviyeye Ulaşacak!

Kripto para analisti Dave the Wave, Bitcoin’in (BTC) 50 bin dolara bandına ulaşacağını fakat bunun yaklaşık bir yıl süreceğini açıkladı.

Analist Dave the Wave, Bitcoin’in gelecekteki hareketlerine dair dikkat çeken bir tahminde bulundu. Analist gönderide, Bitcoin’in aylık grafiğinde mevcut örüntüsünün tekrarlanması durumunda fiyatın yaklaşık bir yıllık bir sürede yavaşça 50 bin dolara kadar çıkabileceğini yazdı.

Bu süre zarfında, Bitcoin’in LGC (bir teknik analiz göstergesi) alım bölgesi içinde kalacağını ve daha sonra büyük bir yükseliş hareketi sergileyeceğini ima etti. Dave, genel kanının aksine Bitcoin’in ani bir şekilde çok yüksek fiyatlara ulaşmayacağını ve beklenen fiyat hareketinin uzun bir zaman dilimine yayılabileceğini ifade etti.

Bir takipçisi, analiste geçmiş bir gönderisini hatırlattı ve “Bitcoin’in yıl sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını söylememiş miydin” dedi. Ancak Dave the Wave, bu iddiaların yanıltıcı olduğunu ve kendisinin asla kesin tahminlerde bulunmadığını, sadece teknik analizlere dayalı projeksiyonlar sunduğunu öne sürdü.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %0,9 yükseliş performansı sergileyen Bitcoin, yazım esnasında 26.650 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!