Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Analistten Karamsar Altcoin Tahmini: Bitcoin 100 Bin Olsa da Bunlar Yok Olacak!

Kripto para analisti Donalt, Bitcoin (BTC) için sevindiren altcoinler için kahreden açıklamalarda bulundu.

Donalt kısa süre önce X hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Önümüzdeki yıllarda Bitcoin’in kaçınılmaz olarak 100 bin doların üzerine çıkacağını dile getiren analist, şu an piyasada popüler olan altcoinlerin çoğunun o günlerde %90’dan fazla değer kaybetmiş olacağını öngördü.

Altcoinler konusunda Bitcoin’den çok daha fazla kötümser olduğunu dile getiren analist, muhtemelen Bitcoin yükselirken altcoinlerin kan ağlamaya devam edeceğini belirtti:

Önümüzdeki yıllarda Bitcoin’in 100 bin doların üzerinde işlem gördüğü, mevcut altcoinlerin ise şu anda olduğundan %90 daha düşük işlem gördüğü bir dünyaya sahip olabileceğinizi düşünün.

Altcoinlerin %99’u çöp mü olacak?

Kripto para piyasasının deneyimli isimleri yıllardır altcoinlerin %99’unun çöp olacağına dair tahminleriyle dikkat çekti. Geçen zaman bu tahminleri büyük oranda haklı çıkarırken geçtiğimiz boğa döngülerinde parlayan birçok altcoin projesi en nihayetinde tozlu raflara kaldırıldı.

Görünen o ki Donalt’da benzer bir görüşe sahip ve Bitcoin’in kalıcı olacağı bir dünyada bile birçok altcoin’in kendine yer bulamayacağını düşünüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!