Kötü geçen bir yılın ardından, 2019 yılına kripto para camiası umutla başladı. Bitcoin'in tekrar 2018'in başındaki seviyesini bulması, diğer alt koinlerin şahlanması ve ciddi kar...

Anthony Pompliano: 2019’da Kripto Paraların Büyük Bir Fiyat Artışı Yaşama Şansı Düşük

Kötü geçen bir yılın ardından, 2019 yılına kripto para camiası umutla başladı. Bitcoin’in tekrar 2018’in başındaki seviyesini bulması, diğer alt koinlerin şahlanması ve ciddi kar elde etmek için, herkes yeni bir başlangıç olarak görülen 2019 yılını bekliyordu. Yeni yılın ilk 10 günü itibariyle ise, şu an için bir hareket gördüğümüzü söylemek doğru olmaz. Ancak yine de, yolun henüz başında olduğumuzu da bilmek gerekiyor.

2019’un kripto paralar için dönüm noktası olacağına pek inanmayan bir diğer isim ise, ünlü fenomen Anthony Pompliano. ‘Pomp’ adıyla da bilinen ve Twitter’da çok ciddi bir takipçisi olan Morgan Creek Digital Asset kurucusu başarılı isim, CNBC’ye konuştu.

Pomp, kısa vadede dev bir kripto para rallisinin gerçekleşmesi ihtimalini pek yüksek bulmadığını ifade ederken, şunları söyledi:

”Şu anda yatay bir seyir içinde olduğumuzu söylemek mümkün. Şu anda fiyatlara bakarsak, bence bu seviyeler üç aşağı beş yukarı yıl boyunca göreceğimiz değerler olacak.”

Yayına katılan bir diğer isim olan CoinShares’in CSO’su Meltem Demirörs de, Pomp’un fikirlerine benzer ifadeler kullandı. Demirörs, yaşanılan acının devam edeceğine olan inancını dile getirirken, gelecek dönemde birçok iş modelinin daha zorlanacağını ancak yeni fırsatların da doğacağını ifade etti.

Programa katılan bir diğer isim olan Arjun Balaji de, şu anda piyasalarda yaşanan ciddi düşüşe rağmen, henüz bir dip seviyenin gelmediğini iddia ederken, düşüşün süreceğini belirtti.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.