Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance 23 Coin Çiftini Marjinden Delist Ediyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 23 altcoin’in bazı paritelerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 1 Kasım Çarşamba günü yaptığı resmi açıklama ile Cardano (ADA), SingularityNET (AGIX), Apecoin (APE), Avalanche (AVAX), BakerySwap (BAKE), Bitcoin Cash (BCH), Dogecoin (DOGE), Polkadot (DOT), Filecoin (FIL), Frontier (FRONT), Gala (GALA), Chainlink (LINK), Litecoin (LTC), Terra (LUNA), TerraClassic (LUNC), Polygon (MATIC), Optimism (OP), THORChain (RUNE), Shiba Inu (SHIB), Tellor Tributes (TRB), TerraUSD Classic (USTC), Stellar (XLM) ve Yield Guild Games (YGG) kripto paraları için bazı pariteleri izole ve çapraz işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance söz konusu altcoinlerin BUSD paritesi için izole ve çapraz marjin borçlanmasını 3 Kasım tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 9 Kasım saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ADA/BUSD, AGIX/BUSD, APE/BUSD, AVAX/BUSD, BAKE/BUSD, BCH/BUSD, DOGE/BUSD, DOT/BUSD, FIL/BUSD, FRONT/BUSD, GALA/BUSD, LINK/BUSD, LTC/BUSD, LUNA/BUSD, LUNC/BUSD, MATIC/BUSD, OP/BUSD, RUNE/BUSD, SHIB/BUSD, TRB/BUSD, USTC/BUSD, XLM/BUSD ve YGG/BUSD izole ve çapraz marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak. Söz konusu pariteler marjin işlemlerden tamamen kaldırılıyor.

Binance daha yaptığı paylaşımlarda, uzun zamandır üzerinde durduğu gibi kullanıcılara BUSD varlıklarını Şubat 2024’ten önce diğer kripto para birimlerine dönüştürmesini söylemişti.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!