Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance 6 Altcoin’e Ait BUSD Paritelerini Marjinden Delist Ediyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 6 altcoin’in BUSD paritesini marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 15 Haziran Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada, Harvest Finance (FARM), Lisk (LSK), PlayDapp (PLA) ve Siacoin’in (SC) BUSD paritelerini izole marjin işlemlerden, MovieBloc (MBL) ve Pundi X’in (PUNDIX) BUSD paritelerini ise hem izole hem de çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance, FARM, LSK, PLA ve SC‘nin BUSD paritesi için izole marjin borçlanmasını, MBL ve PUNDIX’in BUSD paritesi için hem izole hem de çapraz marjin borçlanmasını 16 Haziran tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 22 Haziran saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve LSK/BUSD, PLA/BUSD, PUNDIX/BUSD ve SC/BUSD işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden, FARM/BUSD ve MBL/BUSD işlem çiftlerini hem çapraz hem de izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Söz konusu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!