Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance 9 Coin Çiftini Marjinden Delist Edecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 9 altcoin’in bazı paritelerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 30 Ağustos Çarşamba günü yaptığı resmi açıklamada, AirDAO (AMB), Dash (DASH), Bonfida (FIDA), Kava Lend (HARD), Holo (HOT), IOST (IOST), NULS (NULS), FC Porto Fan Token (PORTO) ve Request’in (REQ) bazı paritelerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance AMB, DASH, FIDA, HARD, HOT, NULS, PORTO ve REQ’in BUSD paritesi, IOST’un Bitcoin paritesi için izole ve çapraz marjin borçlanmasını 1 Eylül tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 7 Eylül saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve AMB/BUSD, DASH/BUSD, FIDA/BUSD, HARD/BUSD, HOT/BUSD, IOST/BTC, NULS/BUSD, PORTO/BUSD ve REQ/BUSD işlem çiftlerini izole ve çapraz marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Söz konusu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!