Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Bu İşlem Çiftlerini Marjin İşlemlerden Delist Ediyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bazı işlem çiftlerini marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 8 Aralık Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada, BinaryX (BNX), DREP (DREP)  Anchor Protocol (ANC), MobileCoin (MOB), League of Kingdoms Arena (LOKA) ve Tornado Cash (TORN) için bazı işlem çiftlerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Açıklamaya göre Binance, belirtilen işlem çiftleri için 12 Aralık tarihinde izole ve çapraz marjin borçlanmasını askıya alacak. Ardından TSİ 22 Aralık saat 6.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve BNX/BTC, BNX/BUSD, BNX/USDT, DREP/BUSD, DREP/USDT, LOKA/BUSD, LOKA/USDT, MOB/BUSD, MOB/USDT işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden, TORN/BTC, TORN/BUSD, TORN/USDT işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden kaldıracak.

Binance ayrıca kullanıcıların söz konusu varlıklar için platformda bulunan diğer işlem çiftlerinde ticarete devam edebileceğini belirtti.

CoinGecko verilerine göre BNX son 24 saatlik periyotta %6,4 düşüşle 53,79 dolardan, DREP son 24 saatlik periyotta %5,1 düşüşle 0,292 dolardan, LOKA son 24 saatlik periyotta %9,8 düşüşle 0,43 dolardan, MOB son 24 saatlik periyotta %3 düşüşle 1,11 dolardan ve TORN son 24 saatlik periyotta %0 değişimle 5,37 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!