Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Bu İşlem Çiftlerini Marjinden Delist Ediyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bazı işlem çiftlerini marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 15  Aralık Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada, Tranchess (CHESS), PowerPool (CVP), Measurable Data Token (MDT), SuperRare (RARE) ve Voxies (VOXEL) için bazı işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Açıklamaya göre Binance, belirtilen işlem çiftleri için 19 Aralık tarihinde çapraz marjin borçlanmasını askıya alacak. Ardından TSİ 29 Aralık saat 6.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve HESS/BTC, CHESS/BUSD, CHESS/USDT, CVP/BUSD, CVP/USDT, MDT/BTC, MDT/USDT, RARE/BUSD, RARE/USDT, VOXEL/BUSD, VOXEL/USDT işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Binance ayrıca kullanıcıların söz konusu varlıklar için platformda bulunan diğer işlem çiftlerinde ticarete devam edebileceğini belirtti.

CoinGecko verilerine göre CHESS son 24 saatlik periyotta %3,7 düşüşle 0,1945 dolardan, CVP son 24 saatlik periyotta %1,7 artışla 0,351 dolardan, MDT son 24 saatlik periyotta %4,3 düşüşle 0,023 dolardan, RARE son 24 saatlik periyotta %9,3 düşüşle 0,107 dolardan ve VOXEL son 24 saatlik periyotta %3,9 düşüşle 0,196 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!