verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance CEO’sundan Samsung Galaxy S10 ve Binance Coin Açıklaması!

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, yerinde saymamak için neredeyse her hafta yeni bir duyuru ile kripto para yatırımcılarının karşısına çıkmakta. 2019 yılının başlarında Binance Launchpad ile kendi kripto para birimi Binance Coin‘i bir anda top 10 kripto para arasına sokmayı başaran CEO Changpeng Zhao, nispeten yatay seyreden BNB için yeni bir yükseliş haberini takipçileri ile paylaştı.

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Samsung, geçtiğimiz tarihlerde kendi amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10 içerisinde dahili bir kripto para cüzdanı olacağını açıklamıştı. O tarihlerde pek bilinmeyen bir kripto para olan Enjin Coin, ilgili haber nedeniyle adeta uçuşa geçmişti.

CZ, kendi Twitter hesabından yaptığı bir duyuruda Binance Coin’in de Samsung Galaxy S10 tarafından desteklenen kripto paralardan olduğunu açıkladı.


Zhao’nun paylaştığı görselde Binance Coin’e ek olarak Pundi X, Cosmocoin, OmiseGO, Populous, ZRX ve Enjin Coin de görüntülenmekte. Bütün bunlara rağmen basın saatine göre Binance Coin’i %1.50’lik bir oranla düşüş grafiği çiziyor olması ise bir hayli şaşırtıcı.

Binance bunun yanı sıra 6 Nisan tarihinde kendi logosunu yaratıcı bir şekilde resmeden veya sergileyen kişiler için de 500 dolarlık bir yarışma başlattığını açıkladı.

Leave a comment