verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance CEO’sundan MicroStrategy’nin Son Bitcoin (BTC) Alımı Hakkında Paylaşım: Michael Saylor’a Tam Destek

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), MicroStrategy’nin son Bitcoin (BTC) alımına destek verdi.

Binance CEO’su CZ, MicroStrategy Yatırım Departmanı Başkanı Michael Saylor’un şirketin yeni Bitcoin alımını duyuran paylaşımını alıntılayarak destek paylaşımında bulundu. CZ’nin bu desteğine sosyal medyadan farklı tepkiler geldi.

Binance CEO’su 20 Eylül tarihli paylaşımında, Bitcoin şüphecilerinin birkaç yıl sonra şu anda Bitcoin yatırımı yapanlara, “Bitcoin’e bu kadar erken girdiğin için çok şanslısın” diyeceklerini ifade etti. Paylaşımın kaydedilmesini isteyerek söylediklerinin arkasında olduğunu ima eden CZ, bunun bir finansal tavsiye olmadığını belirterek takipçilerini uyardı.

Sosyal medyada kullanıcıların bir kısmı CZ’ye katıldığını ve gelecek 3 sene içerisinde Bitcoin’in tekrar eski seviyelerine çıkacağına inandığını belirtti. Diğer bir kısmı ise daha fazla komisyon ve müşteri için insanlara hayal pazarladığını söyleyerek CEO’yu dolandırıcılıkla suçladı.

Paylaşıma yanıt veren Türk yatırımcılar ise CEO’nun LUNC yükselirken onu sabote etmek adına radikal paylaşımlar yaptığını söyleyerek kendisinden paylaşım yapmamasını rica etti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!