Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Duyurdu: Airdroplar İçin Büyük Kolaylık

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, airdrop programlarına ait detaylı bilgilerin yer aldığı “Airdrop Portalı”nı duyurdu. 

Binance 24 Şubat tarihinde paylaştığı bir blog gönderisinde, airdrop portalının başlatıldığını açıkladı. Tek bir arayüze dahil edilen birçok airdrop projesini kapsayan bu portal gelecekte başlayacak, devam eden ve tamamlanan airdroplara dair detaylı bilgileri içeriyor.

Bu bilgiler arasında airdrop işleminin hangi tarihler arasında gerçekleşeceği, snapshot‘un hangi tarihte alınacağı ve hangi token‘ın airdrop kapsamında olduğu da yer alıyor. Kullanıcılar, Binance cüzdanları üzerinden söz konusu airdrop’a dair kendi katılım paylarını da kontrol edebiliyorlar.

Ekip tarafından yapılan açıklamanın detaylarında portalın düzenli olarak güncellenmeye devam edeceği ve kapsamlı olarak bütün airdrop programlarını içermediği ifade edildi:

Kullanıcılar, bu tek duraklı portal aracılığıyla devam eden airdrop’ların son durumundan haberdar olabilecekler. Binance, Airdrop Portalı’nı düzenli olarak güncellemeye devam edecektir. Sayfanın kapsamlı olmadığını lütfen unutmayın.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!