Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Yarın Yeni Bir Altcoin Listeleyecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yüksek riskli tokenları belirttiği “Seed Tag” etiketi altında yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Binance 30 Ekim tarihinde yaptığı duyuru ile TSİ 31 Ekim saat 19.00’da Celestia’yı (TIA) listeleyeceğini açıkladı. Birçok borsa TIA’yı listeleyeceğini duyurmasının ardından Binance’in böyle bir adım atıp atmayacağı merak ediliyordu.

Yaptığı açıklamada TIA yatırma işlemlerinin 31 Ekim saat 17.00’da başlayacağını ancak çekme işlemlerinin geçici olacağı belirtilen 11 Ocak 2024 tarihinde başlayacağını söyleyen Binance, söz konusu listeleme ile birlikte yatırımcılara TIA/BTC, TIA/USDT ve TIA/TRY olmak üzere 3 farklı işlem çiftiyle alım-satım imkanı sağlayacak.

Binance ayrıca TIA’yı 48 saat içerisinde izole marjin işlemlere ödünç alınabilir varlık olarak ekleyeceğini bildirdi. Borsa, sunacağı yeni opsiyonlar ile TIA yatırımcılarına USDT paritesinde paritesinde izole marjin ticareti yapma fırsatı tanıyacak.

TIA, diğer kripto para birimlerine oranla daha riskli hareketler sergileyebileceğini ve yüksek volatilite içerebileceğini belirten Seed Tag etiketi ile piyasaya sürülecek.

Celestia, herkesin kendi blockchain’ini kolayca başlatmasına imkan sağlayan modüler bir veri ağıdır.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!