Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Balina Ethereum Boğası Bekliyor: Milyonlarca Dolarlık Bitcoin Borçlandı!

Popüler balina yaptığı Ethereum (ETH) alımlarıyla boğa yönlü beklentisi ortaya koydu.

czsamsunsb.eth” isimli balina Ethereum üzerinde boğa yönlü sinyaller vererek milyonlarca dolar değerinde işlem yaptı. On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından aktarılan verilere göre 30 Ekim günü harekete geçen balina, DeFi platformu Aave’den (AAVE) 3,4 milyon dolar değerinde 100 WBTC borç alarak bunların hepsini 1.526 Ethereum‘a çevirdi.

Kısa süre sonra işlemlerine devam eden czsamsunsb.eth, kripto para borsası Binance’den 4,2 milyon dolar değerinde 2.374 Ethereum‘u da kendi özel cüzdanına transfer etti.

İşlemleri bunlarla da sınırlı kalmayan popüler balina, DeFi platformları Compound (COMP), Aave ve Spark’a toplam değerleri 108 milyon doları bulan 44.280 stETH ve 16.313 ETH yatırdı.

Ardından gösterdiği Ethereum teminatlarıyla 6,9 milyon dolar değerinde 200 WBTC, 8,7 milyon USD Coin (USDC) ve 8,5 milyon DAI borç aldı. Balinanın bu borçlar sayesinde Ethereum üzerinde daha büyük pozisyonlar aldığı düşünülüyor.

DeBank verilerine göre balinanın borç üzerinden aldığı Ethereumlar dahil olmak üzere toplamda 158 milyon dolarlık Ethereum ve türevi varlığı bulunuyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!