Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Yeni Bir Altcoin Listeleyeceğini Duyurdu, Fiyat Uçuşa Geçti

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yüksek riskli tokenları listelediği özel ticaret bölgesi “Innovation Zone”da yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Binance’in 17 Şubat tarihinde yaptığı duyuruya göre borsa, TSİ bugün saat 14.30’da Innovation Zone platformunda Gains Network’ü (GNSlisteleyecek. Duyuruyla birlikte GNS fiyatı aniden fırladı.

Yaptığı açıklamada GNS yatırma işlemlerinin başladığını, GNS çekme işlemlerinin ise listelenme saatinden tam bir gün sonra başlayacağını söyleyen Binance, söz konusu listeleme ile birlikte yatırımcılara GNS/BTC ve GNS/USDT olmak üzere 2 farklı işlem çiftiyle alım-satım imkanı sağlayacak.

Öte yandan listeleme ile birlikte GNS, ödünç alınabilir varlık olarak izole marjin işlemlerine de eklenecek. Borsa, sunduğu yeni opsiyonlar ile GNS yatırımcılarına USDT paritesinde izole marjin ticareti yapma fırsatı tanıyacak.

Duyurudan önce 8 dolarlık bir fiyatı bulunan GNS, duyuruyla birlikte bazı borsalarda 3 katından fazla değer kazandı. Ancak daha sonra bir miktar düşüş yaşayan GNS Coingecko verilerine göre son 24 saatlik periyotta %53 değer kazandı ve yazım esnasında 12,15 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!