Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 3 Altcoin İçin Delist Hamlesi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance iki altcoin’i çapraz marjin işlemlerden, bir altcoin’i ise izole marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı

Binance 22 Şubat Çarşamba günü yaptığı resmi açıklamada, Loom Network (LOOM) ve Stratis’ın (STRAX) çapraz marjin işlemlerde bulunan bütün işlem çiftlerini, OG Fan Token‘ın (OG) ise izole marjin işlemlerde bulunan işlem çiftlerini delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance, belirtilen işlem çiftleri için 24 Şubat tarihinde izole ve çapraz marjin borçlanmasını askıya alacak. Ardından TSİ 3 Mart saat 9.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve LOOM/BUSD, STRAX/BUSD, STRAX/USDT işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden, OG/BTC, OG/USDT işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Binance ayrıca kullanıcıların söz konusu varlıklar için platformda bulunan diğer işlem çiftlerinde ticarete devam edebileceğini belirtti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!