Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 8 İşlem Çiftine Marjinden Delist!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 8 altcoin’in BUSD paritesini izole marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 14 Temmuz Cuma günü yaptığı resmi açıklamada, Alchemix (ALCX), Alpaca Finance (ALPACA), Convex Finance (CVX), Dock (DOCK), Loom Network (LOOM), Merit Circle (MC), MobileCoin (MOB) ve TROY (TROY) BUSD paritelerini izole marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance ALCX, ALPACA, CVX, DOCK, LOOM, MC, MOB ve TROY’un BUSD paritesi için izole marjin borçlanmasını 17 Temmuz tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 20 Temmuz saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ALCX/BUSD, ALPACA/BUSD, CVX/BUSD, DOCK/BUSD, LOOM/BUSD, MC/BUSD, MOB/BUSD ve TROY/BUSD işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Söz konusu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!