verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin 5 Bin 100 Doların Üstünde Seyrediyor, Piyasa İyi Durumda

(13 Nisan 2019) Bugün öğlen saatlerinde kripto para piyasasına baktığımızda pek çok koinin artış halinde olduğunu görebiliyoruz.

Özellikle Btcoin, Bitcoin Cash ve Binance Coin gibi kripto paralar oldukça iyi performanslar sergiliyorlar. Coinmarketcap verileri, bu artışın hemen hemen tüm piyasa geneline yansıdığını gösteriyor.

Bitcoin

Piyasanın en büyük koini olan Bitcoin geçtiğimiz yirmi dört saat içerisinde oldukça iyi bir performans göstermiş gibi görünüyor.

Bu zaman zarfında yüzde 1.30 oranında artış yaşayan Btcin an itibariyle 5 bin 102 dolar gibi bir fiyata sahip. Aynı zaman dilimi içerisinde 12.3 milyarlık ticaret hacmi ve 90 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan Bitcoin, 5 bin seviyesinin üzerinde kalmayı sürdürüyor.

Ethereum

Bitcoin’in hemen ardından ikinci olarak gelen Ethereum da yüzde 1.05 oranında artış yaşayarak fiyatını 165 dolar seviyesine çıkarmayı başardı.

Dünden bugüne 5.6 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşan Ethereum bu sayıyla birlikte piyasa değerini 17.4 milyar dolara yükseltmeyi başardı.

Genel Bakış

Bunların yanı sıra Bitcoin Cash’e (yüzde 4.39) ve Binance Coin’e (yüzde 5.48) baktığımızda onların da gayet iyi durumda olduklarını görüyoruz. Bitcoin Cash fiyatını 279, Binance Coin ise 18 dolara çıkartmayı başardı.

Ayrıca Litecoin’in yüzde 2, EOS’un ise yüzde 1.35 oranında artış yaşadığını ve onların da fiyat bazında yükseliş halinde olduklarını söyleyebiliriz.

Leave a comment