Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Borsası Binance 18 Coin Çiftini Marjinden Delist Edecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 17 altcoin’in bazı paritelerini izole marjin, bir altcoin’in bazı paritelerini ise çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 25 Ekim Çarşamba günü yaptığı resmi açıklama ile Adventure Gold (AGLD), Akropolis (AKRO), Band Protocol (BAND), Conflux (CFX), Cartesi (CTSI), PowerPool Concentrated Voting Power (CVP), Dusk (DUSK), Fetch.ai (FET), Frax Share (FXS), Gas (GAS), Highstreet (HIGH), Prom (PROM), Prosper (PROS), SXP (SXP), Waves (WAVES), eCash (XEC) ve Venus (XVS) bazı paritelerini izole işlemlerden delist edeceğini duyurdu. Binance ayrıca PAX Gold’un (PAXG) da bir paritesini çapraz marjin işlemlerden kaldıracağını açıkladı.

Açıklamaya göre Binance AGLD, AKRO, BAND, CFX, CTSI, CVP, DUSK, FET, FXS, GAS, HIGH, PROM, PROS, SXP, WAVES, XEC ve XVS altcoinlerinin BUSD paritesi için izole marjin, PAXG’nin BUSD paritesi için çapraz marjin borçlanmasını 27 Ekim tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 2 Kasım saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve AGLD/BUSD, AKRO/BUSD, BAND/BUSD, CFX/BUSD, CTSI/BUSD, CVP/BUSD, DUSK/BUSD, FET/BUSD, FXS/BUSD, GAS/BUSD, HIGH/BUSD, PROM/BUSD, PROS/BUSD, SXP/BUSD, WAVES/BUSD, XEC/BUSD ve XVS/BUSD işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden, PAXG/BUSD çapraz marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak. Söz konusu pariteler marjin işlemlerden tamamen kaldırılıyor.

Binance daha yaptığı paylaşımlarda, uzun zamandır üzerinde durduğu gibi kullanıcılara BUSD varlıklarını Şubat 2024’ten önce diğer kripto para birimlerine dönüştürmesini söylemişti.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!