Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Borsası Binance’den 10 Coin Çiftine Daha Marjin Delisti!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 10 altcoin’in bazı paritelerini marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 1 Eylül Cuma günü yaptığı resmi açıklamada, Alpha Coin (ALPHA), Aragon (ANT), Balancer (BAL), Contentos (COS), DigiByte (DGB), Firo (FIRO), Ooki (OOKI), BENQI (QI), Ravencoin (RVN) ve Trust Wallet’ın (TWT) bazı paritelerini izole marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance ALPHA, ANT, BAL, DGB, FIRO, OOKI, RVN ve TWT’nin BUSD paritesi, COS ve QI’ın Bitcoin paritesi için izole marjin borçlanmasını 4 Eylül tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 14 Eylül saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ALPHA/BUSD, ANT/BUSD, BAL/BUSD, COS/BTC, DGB/BUSD, FIRO/BUSD, OOKI/BUSD, QI/BTC, RVN/BUSD ve TWT/BUSD işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak. Söz konusu pariteler çapraz marjin işlemlerde bulunmadığı için marjinden tamamen kaldırılıyor.

Söz konusu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!