Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Borsası Binance’den 20 Coin Çifti Delisti Daha: Marjinden Kaldıracak!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 20 işlem çiftini izole marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu. 

Binance 21 Eylül Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada1inch (1INCH), Aergo (AERGO), Ardor (ARDR), Streamr (DATA), DIA (DIA), Ethernity Chain (ERN), Stafi (FIS), IOST (IOST), IQ (IQ), Kyber Network Crystal (KNC), League of Kingdoms (LOKA), LTO Network (LTO), Mantra (OM), SuperRare (RARE), Sushi (SUSHI), Threshold Network (T), Theta Network (THETA), yearn.finance (YFI) ve Zcash’in (ZEC) bazı paritelerini izole marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance 1INCH, AERGO, DATA, DIA, ERN, FIS, IOST, IQ, KNC, LOKA, LTO, OM, RARE, SUSHI, T, THETA, YFI ve ZEC’in BUSD paritesi, ARDR’nin Bitcoin ve USDT paritesi için izole marjin borçlanmasını bugün askıya aldı. Ardından TSİ 28 Eylül saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve 1INCH/BUSD, AERGO/BUSD, ARDR/BTC, ARDR/USDT, DATA/BUSD, DIA/BUSD, ERN/BUSD, FIS/BUSD, IOST/BUSD, IQ/BUSD, KNC/BUSD, LOKA/BUSD, LTO/BUSD, OM/BUSD, RARE/BUSD, SUSHI/BUSD, T/BUSD, THETA/BUSD, YFI/BUSD ve ZEC/BUSD işlem çiftlerini izole işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Söz konusu altcoinlerin bazılarının marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!