Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Borsası Coinbase 30 Altcoin İçin 41 İşlem Çiftini Delist Etti!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, platform üzerinde halihazırda bulunan 30 altcoin için 41 işlem çiftini delist etti.

Coinbase 13 Eylül Çarşamba günü sosyal medya üzerinden yaptığı resmi paylaşım ile 30 altcoin için 41 işlem çiftini TSİ dün 19.00’da delist ettiğini duyurdu.

Delist edilen işlem çiftleri, ALCX-USDT, BIT-USDT, BOBA-USDT, BOND-USDT, CLV-EUR, CLV-USDT, CTX-EUR, CTX-USDT, DDX-USDT, DIA-EUR, DIA-USDT, DYP-USDT, FARM-USDT, FIDA-EUR, FIDA-USDT, FIS-USDT, HOPR-USDT, INDEX-USDT, KRL-EUR, KRL-USDT, MATH-USDT, MDT-USDT, NCT-EUR, NCT-USDT, NEST-USDT, ORN-BTC, ORN-USDT, POLS-USDT, PRQ-USDT, QSP-USDT, SHPING-EUR, SHPING-USDT, SUKU-EUR, SUKU-USDT, SYLO-USDT, TIME-USDT, WAMPL-USDT, WCFG-BTC, WCFG-EUR, WCFG-USDT, XCN-USDT olarak belirtildi.

Coinbase, borsada yer alan işlem çiftlerini düzenli olarak izlediklerini ifade ederken piyasa sağlığını iyi tutmak ve likidite bütünlüğünü koruyabilmek amacıyla delist işleminin yapıldığını söyledi.

Yapılan açıklamada ayrıca “Advanced Trade” kullanıcılarının USDC bakiyelerini kullanarak likiditesi yüksek olan söz konusu kripto paraların dolar paritelerinde işlem yapmaya devam edebilecekleri vurgulandı.

Coinbase dün platform üzerinde iki yeni altcoin listelemiş ve tokenlarda yükselişi tetiklemişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!