Bitcoin Cash'in baş geliştiricileri arasında yer alan Amaury Sechet, kripto paranın Slack grubundan çıkarıldı. Pre-Consensus sonucunda gönderim zamanlarının düşmesi konusunda ekiple ciddi bir fikir ayrılığına düşen Sechet...

Bitcoin Cash’in Lider Geliştiricilerinden Amaury Sechet, Koinin Slack Grubundan Çıkartıldı!

bitcoin cash

Bitcoin Cash’in baş geliştiricileri arasında yer alan Amaury Sechet, kripto paranın Slack grubundan çıkarıldı. Pre-Consensus sonucunda gönderim zamanlarının düşmesi konusunda ekiple ciddi bir fikir ayrılığına düşen Sechet ile ilgili durumu, Roger Ver Reddit’den açıkladı ve bu haber 800’den fazla yorum aldı.

Pre-Consensus olsun mu olmasın mı konusundaki düşülen ihtilaf sonucu gruptan atıldığı belirten Sechet’in çok net ve bir o kadar da sert bir şekilde fikirlerini belirttiği ve bundan dolayı tepki çektikten sonra gruptan çıkarıldığı ifade edildi.

7 Ağustos’ta Slack hesabında çok ciddi bir tartışma yaşandığı belirtilirken, kötü davranış sebebiyle suçlanan başarılı mühendisin, bu tartışmanın ardından gruptan atıldığı ifade edildi. BCH’nin Slack grubunun moderatörü olan Joel Dalais de bu haberleri doğrularken, rahatsız edici ifadeler kullandığı için Sechet’nin gruptan çıkartıldığını ifade etti.

Sechet’in gruptan atılması, Reddit’de ciddi tepki çekti. Birçok kullanıcı yaptığı yorumlarda BCH’nin iddia ettiğinin aksine oldukça despotik bir yaklaşım sergilediğini ifade etti. Kullanıcılar bunun Satoshi’nin vizyonu ile uzaktan yakından alakası olmadığını ve BCH’nin de tam bir sansür makinesi haline geldiğini ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.