Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Fiyatında Yüzde 11’lik Hareket Çok Yakında: Yön Aşağı Mı Yukarı Mı?

Skew ismiyle tanınan kripto para analisti, Bitcoin (BTC) özelinde yakın zaman içerisinde %11’lik bir hareketin gerçekleşeceğini öne sürdü.

Kripto para analisti ve trader Skew, 25 Aralık tarihli Bitcoin paylaşımıyla dikkat çekti. Analist Bitcoin’de yakın zaman sonra %11’lik bir hareketin gerçekleşeceğini savunurken fiyatın 40 bin dolar seviyesine geri çekilebileceğini ifade etti.

Bitcoin’in 44.700 doların altında haftalık kapanış yaptığına dikkat çeken deneyimli isim, 44.500 dolar seviyesindeki likiditenin temizlendiğini ve bu noktadan sonra öyle yada böyle %11’lik bir hareketin geleceğini söyledi. 40 bin dolar bandının bir destek olarak çalışmasını bekleyen Skew, bunun “yakın zamanda” gerçekleşeceğini öngördü:

İlginç veya önemli kapanış. Teknik olarak bu bir fitil dip kapanışıdır (40.000 dolarlık talebe yansır) Ancak önceki 1 haftalık açıklığın üst tarafındaki likidite süpürüldü. Her iki durumda da %11’lik hamle yakında geliyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %0,3 yükseliş sergileyen Bitcoin, yazım esnasında 43.648 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!