Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Fiyatındaki Düşüş Devam Ediyor

Günün büyük bir kısmını 9 bin 500 doların üstünde geçiren Bitcoin an itibarıyla 9 bin 300 dolar seviyesine kadar geriledi.

Kritik Seviye

Bugün paylaştığımız bir yazıda 9 bin 300 dolar seviyesinin Bitcoin için önemli olduğundan bahsettik. Coinmarketcap verilerine göre BTC an itibarıyla bu kritik bölgeye giriş yapmış bulunuyor.

Birçok analist BTC fiyatının 9 bin 300 doların altına düşmesi halinde daha sert bir düşüş yaşanabileceğini söylüyor. Şu ana dek genel olarak iyimser tahminlerde bulunan Josh Rager, bu seviyenin altına inilirse bir sonraki durağın 8 bin 700 dolar olabileceğini söylüyor.

Bir başka kripto para yorumcusu Crypto Michael da 9 bin 300 doların altına inilmesi halinde BTC fiyatının daha fazla değer kaybedebileceği görüşünde. Michael, Rager’ın yaptığı yoruma benzer bir yorum yaparak bu seviyenin altına inilirse bir sonraki destek seviyesinin 8 bin 750 dolar olacağını belirtiyor.

Yerli kripto para sektörünün en popüler isimlerinden biri olan Selcoin ise BTC fiyatının daha da sert bir düzeltme yaşayabileceğini vurguluyor. Kendisinin 9 bin 300 dolar seviyesindeki desteğin kırılmasıyla ilgili yaptığı yorum şu:

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment