Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Max Keiser: Bitcoin Gelecekte 400 Bin Dolara Çıkabilir

Ünlü yatırımcı Max Keiser, Bitcoin fiyatıyla ilgili yeni bir tahminde bulundu. Eskiden Bitcoin’in 100 bin doları bulabileceğini söyleyen Keiser artık BTC’nin 400 bin doları da görebileceğini düşünüyor.

İddialı Tahmin

Kripto para dünyasının en ünlü isimlerinden Max Keiser kısa süre önce ABD’nin en ünlü komplo teorisyenlerinden Alex Jones’un programına katıldı. Burada gerek Jones’a gerek Jones’un kitlesine kripto paralar hakkında bilgiler veren Keiser, Bitcoin fiyatı hakkında da bir tahminde bulundu.

Bitcoin’in genel olarak altından daha kullanışlı olduğuna inanan Keiser, kripto para piyasasının zaman içerisinde büyümeye devam edeceğini düşünüyor. Bitcoin piyasasının zamanla altın piyasasına benzeyeceğine inanan Keiser, bununla birlikte Bitcoin fiyatının da artışa geçeceğini savunuyor.

Keiser net bir tarih vermemekle birlikte gelecekte Bitcoin fiyatının birkaç kat artacağına inanıyor. Kendisinin görüşlerine göre Bitcoin’in 400 bin dolara kadar çıktığını görmemiz mümkün olabilir. Keiser bu yüzden Bitcoin almayı düşünen insanlara şu çağrıda bulunuyor:

Güzel haber şu ki Bitcoin’e 100 dolarken yatırım yapmak ne kadar doğru bir kararsa 10 bin dolarken yatırım yapmak da öyle.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment